Gelinlerden Onay Alacak Görümce Elbiseleri

Gelinlerden Onay Alacak Görümce Elbiseleri

Görümcelerin elbiseleri özellikle gelinlikle yarışmamalı. Bu yüzden beyaz olmaması mühim. Biraz soft renkler seçmek istediğinizde işler zorlaşıyor. Bir görümce için uygun olabilecek soft elbiseler seçtik.


 

 

 

Gelin ve görümceler arasındaki ilişkiler düğün arifelerinde her zaman gündem konusu olmuştur. Gelinlerin durumu belli. Düğünün baş rolü onlarda. Görümceler de kendi yerlerini korumalı, duruma yaraşır bir görüntü çizmeli. Bize kalırsa görümcelerin işi daha zor. Sıralamada gelinden sonra gelmeli ama aynı zamanda onu gölgelemekten de kaçınmalı. Gelin ya da görümce ya da ikisi birden uyumlu kimseler olabilirler; yine de görümcenin elbise tercihi mutlaka küçük bir mesele.  Bu elbiseler her görümcenin üstünde taşımak isteyeceği ama bir o kadar da onları düşüncelere salacak türden.

İlk önerimiz Roman'dan

abiye

Son derece güzel ve bir düğünün hakkını verecek payetli bir elbise. Narin ve aynı zamanda iddialı. Bu elbiseyle görümceler insanları büyüleyebilir. Ama acaba bu kadar büyülemeli mi?

İkinci Önerimiz Oleg Cassini'den

abiyeabiye

Şık olmanın çok üst noktalarında bir başka elbise daha. Üstelik oturaklı da. Görümceler için ideal denebilecek türden. Ama yine de çok gösterişli. Düğün başlayacak, takılar takılacak ve görümcemiz ceketini sandalyenin üzerine bırakacak. Ama bize sorarsanız her haliyle tam bir görümce elbisesi.

Üçüncü bir öneri Vakkorama'dan

abiye

Hem süslü hem sade bir model. Sağa sola koşturması gereken bir görümce için ideal bir eteği var. Rengi parlak olsa da tarzı gerçekten mütevazi. İçinde hafifçe güneşte bronzlaşmış bir görümce hayal edin. Elbiseyi çok beğendik ama gerçekten emin değiliz.

Dördüncü olarak Machka'dan...

abiye

Gelin düğünün kraliçesi. Görümce de prenses olmasın mı yani? Bu elbisenin masum etkisi görümceleri kurtaracak türden. Aynı zamanda hak ettikleri kadar da ilgi çekici. Bizce bu elbise olur.

Beş numarada da Machka'dan bir başka elbise var

abiye

Özellikle kır düğünlerinde harika fotoğraflar çekilmesi muhtemel bir görümce için harika olacağını düşünüyoruz. Rengi çok açık olmasa da hala tehlike arz ettiği gerçek. Aslına bakarsanız süslemelerinin iddialı olmayışı bu elbiseyi bir kır düğünü için ideal kılabilir. Siz ne dersiniz?

Altıncı sırada İpekyol var

abiye

Bir görümcenin aradığı rahatlık, naiflik, süs, şıklık… bizce hepsi bu elbisede var. Payetlerin gümüş olması iyi bir kontrast oluşturuyor ve elbise gelinlikle kıyaslanmaktan uzaklaşıyor. Bize kalırsa görümceler bir peri kızı gibi görünmeyi hak ediyor.

İrem Erzü